Link

Wynajęcie busa do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych

Przewóz osób chorych i niepełnosprawnych ma na celu umożliwienie lub w znacznym stopniu ułatwienie, wykonywania podstawowych, codziennych czynności lub kontaktów z otoczeniem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych, które mają różnego rodzaju trudności w przemieszczaniu się. Oferując usługę przewóz osób chorych i niepełnosprawnych umożliwiamy im dostęp m. in. do zakładów pracy, szkoły, placówek służby zdrowia, urzędów, placówek kulturalno – oświatowych i innych jednostek. Najlepszym sposobem na przewóz osób chorych i niepełnosprawnych jest przewóz busem. Jeśli interesuje Państwa wynajem busa do przewozu osób niepełnosprawnych, jesteśmy odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Transport osób chorych i niepełnosprawnych busami to wygodna komunikacja pasażerska. W naszej firmie najbardziej cenione jest indywidualne podejście do klienta.

Przewóz osób chorych i niepełnosprawnych

Osoby chore i niepełnosprawne spotykają w swoim życiu problem barier architektonicznych, które niejednokrotnie całkowicie uniemożliwiają dotarcie do pewnych miejsc. W związku z tym należy podejmować wszelkiego rodzaju działania, zmierzające do likwidacji takiego problemu, rozumianego jako brak dostępu lub utrudnienie w korzystaniu przez osobę niepełnosprawną z przestrzeni życiowej człowieka, na którą składa się transport. Nasza firma przewozowa stara się o pozyskanie jak największej liczby zainteresowanych wynajęciem busa do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych poprzez zapewnienie należytego komfortu podczas podróży. Wciąż poszerzamy i udoskonalamy zakres naszych usług. Busy, z których korzystamy do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych muszą spełniać określone kryteria i wymogi, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Bezpieczeństwo i komfort w przewozach osób chorych i niepełnosprawnych

Zasadniczym problemem osób niepełnosprawnych jest poruszanie się w przestrzeni miejskiej środkami komunikacji. Rozwiązaniem tego problemu jest dostosowanie samochodu do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych. Być może nigdy nawet nie zastanawialiśmy się jakie ta grupa ludzi ma problemy, potrzeby i na jakie ograniczenia jest skazana w ich codziennym życiu. Firma przewozowa GTS Eurobus specjalizuje się w transporcie osób chorych i niepełnosprawnych. Staramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom, oferując przewozy osób chorych i niepełnosprawnych, lokalne, przewozy krajowe, jak również przewozy międzynarodowe. Nasza firma przewozi klientów z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług. Podróże z nami przebiegają zawsze bezproblemowo i bezstresowo. Gwarantujemy pełen komfort oraz swobodę w czasie wynajmu busów do przewozu osób chorych i niepełnosprawnych. Transport osób chorych i niepełnosprawnych wymaga bowiem odpowiednich kwalifikacji i uprawnień zawodowych, ale dodatkowo wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i zagwarantowaniem pełnego bezpieczeństwa dla podróżujących busami.