Link

O firmie

GTS EuroBus - jest firmą rodzinną, która zapoczątkowała swoją działalność w 1991 roku. Jej podstawowym zakresem działalności jest wynajem busów (mikrobusów). Systematyczny rozwój firmy i zadowolenie z jakości świadczonych usług przyczynia się do poszerzenia oferty o organizacje transferów i coraz bardziej popularnych połączeń antenowych. Nasz zróżnicowany tabor pozwala na maksymalne obniżenie kosztów obsługi takich połączeń oraz dostosowanie się do indywidualnych wymogów Zamawiającego.

Oferta nasza skierowana jest do:

  • Biur podróży - turystyka krajowa i międzynarodowa
  • Firm - przewozy pracowników, wyjazdy integracyjne oraz szkolenia
  • Klubów sportowych - przewozy na zgrupowania i zawody
  • Kościołów - pielgrzymki, śluby, przewozy młodzieży katolickiej
  • Szkół - turystyka krajowa i zagraniczna
  • Osób indywidualnych - przewozy gości weselnych, wyjazdy turystyczne

Transport osobowy w naszej firmie oparty jest o własną flotę samochodową. Wszystkie nasze auta są komfortowo wyposażone, spełniając wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zatrudniając wykwalifikowanych i odpowiedzialnych kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym oraz doskonała znajomość rynku pozwala nam w pełni zaspokoić oczekiwania naszych Klientów.

Fachowość naszych usług potwierdza Państwowa Licencja Ministerstwa Transportu na świadczenie międzynarodowych usług przewozu osób oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób - wystawiony przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

Zapewniamy przewozy zarówno dla firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych.